Nasiona Marihuany Ak47, Recenzja Odmiany

Opublikowane przez Tadeusz Konopka w dniu


sklep z nasionami konopi thc

Czym wyróżniają się nasiona marihuany o charakterystycznej nazwie AK47? Przede wszystkim swoją mocą. Szybkie i długotrwałe działanie konopi na psychikę oraz stan fizyczny to główna przyczyna popularności nasion AK47. Dlaczego jedna z odmian marihuany nosi nazwę popularnego karabinu maszynowego? Właśnie ze względu na swoje wyjątkowe właściwości. Aby dobrze zrozumieć działanie tej specyficznej odmiany, warto sięgnąć do korzeni. Te bazują na bazowych odmianach z kilku kontynentów. Po pierwsze nasiona marihuany Ak-47 posiadają geny dominujące w sativie. Połączono geny konopi z Ameryki Środkowej (Maksyk), Południowej (Kolumbia), Bliskiego Wschodu (Afganistan) oraz z Tajlandii. Te cztery podstawowe szczepy stały się bazą dla wyjątkowo popularnej hybrydy, czyli nasion AK47. Dodatkowo w marihuanie tego typu można wyczuć delikatne nuty indicy afganistańskiej.

zbite topy auto ak47 uprawianej indoorZdjęcie przedstawia zbite topy odmiany Ak47 w wersji automatycznej, uprawianej indoor, czyli w pomieszczeniu (growboxe).

Przewaga Sativy i Wysoki Poziom THC w Nasionach AK47

Idealny produkt na imprezę, dla ludzi odważnych, spragnionych mocnych wrażeń, chcących czerpać z życia garściami. Dodatkowo dzięki połączeniu genów sativy (ok. 65%) oraz indica (35%), otrzymujemy niespotykany melanż konopi o działaniu uspokajającym, a jednocześnie wprowadzającym w stan euforii. Długotrwałe działanie tej hybrydy świetnie sprawdzi się na weekendowych imprezach. Dobrze zabrać ją na wyjazd ze znajomymi. Również na spokojne popołudnie po pracy Ak47 sprawdzi się doskonale. Cała wartość nasion wynika z kilku czynników. Z jednej strony są łatwe w uprawie, wydajne, dają duży, obfity plon, co zapewne wpływa pozytywnie na ich dostępność na rynku. Są konkurencyjne i wszechobecne w sklepach z marihuaną.

Nagrody i Wyróżnienia dla Hybrydy Amerykańsko-Azjatyckiej

Na corocznych targach konopi konkuruje ze sobą wiele odmian marihuany. Nasiona AK47 wielokrotnie zdobywały miejsca na podium. Przede wszystkim w kategoriach sativa wygrywają lub plasują się w ścisłym gronie laureatów. Dzieje się tak dlatego, gdyż odmiana nosząca nazwę karabinu maszynowego pobudza, wprowadza w stan euforii i jednocześnie zapewnia błogi relaks. Ten stan doceniany jest przede wszystkim przez koneserów i znawców konopi. Dominacja THC nad CBD daje charakterystyczny haj. Plusem AK-47 jest pobudzenie kreatywności, właściwości przeciwbólowe, przeciw lękowe i antydepresyjne. Dobre samopoczucie po zażyciu tej hybrydy jest gwarantowane.

Dla Kogo AK47?

Odmiana nasion marihuany o znaku AK-47 przeznaczona jest raczej dla osób, które pierwszy kontakt z konopiami mają już za sobą. Dominacja THC sprawia, że jest to substancja mocniejsza od stosowanych na co dzień substancji z dominacją CBD. Cannabidiol ma znacznie słabsze działanie od THC, ale to też kosztem charakterystycznego haju. Zatem konopie AK47 to z jednej strony produkt klasyczny, bardzo popularny, a z drugiej adresowany dla wytrawnych graczy i koneserów marihuany. Sativa w odróżnieniu od indica, działa odurzająco, pobudzająco na psychikę oraz cały organizm. Przy tym wzmacnia siły witalne i kreatywność. Imprezowy nastrój przy użyciu odmiany AK47 jest gwarantowany. Właściwie to zioło wprost stworzone do poprawy humoru, wyluzowania po pracy i pełnego przeżywania weekendu. I w tym przypadku można wyróżnić działanie mocniejsze klasycznej marihuany oraz silniejsze odmiany AK-47 auto.

Prosta w Uprawie Outdoor, Czyli Główna Przyczyna Popularności Nasion AK47

uprawa outdoor odmiany auto ak-47Zdjęcie szybkiego małego klasycznego Auto Ak47, uprawianego na outdoor, czyli na dworze.

Silne geny Sativa z różnych zakątków świata sprawiają, że nasiona marihuany AK47 idealnie rosną w różnych warunkach. Można je uprawiać wewnątrz oraz na zewnątrz. Na świeżym powietrzu osiągają wysokość nawet do 100 cm. Hodowcy chętnie sięgają po odmianę auto (autoflowering), gdyż świetnie radzi sobie ze zmianami oświetlenia, jak i ze szkodnikami. Posiadanie takich nasion gwarantuje obfity i bezproblemowy plon. Długość wegetacji to ok 8-9 tygodni. Szacuje się, że do kwitnienia i zbiorów potrzeba ok. 70 dni. Dlatego w zmiennym, zimnym klimacie nasiona AK47 wydają się być optymalnym wyborem. Na tle innych konopi z dominantą sativa plasują się korzystnie. Także nasiona pełno sezonowe polecane są do uprawy tej hybrydy. Co jeszcze warto wiedzieć o tej mocnej, bogatej w THC odmianie? Uwagę zwraca słodkawy smak z pikantną nutką. Silny zapach idzie w parez z mocnym działaniem.

Legalność i Zakup Nasion Marihuany Imprezowej Odmiany AK47

W Polsce dla celów kolekcjonerskich bez problemu można zakupić nasiona marihuany z odmiany AK-47 i AK47 auto. Jednak duża zawartość THC (nawet 18%) sprawia, że jest to produkt dla zaawansowanych użytkowników konopi. Duża liczba odmian i krzyżówek AK z innymi typami genetycznymi daje rozmaite podgatunki, które różnią się intensywności i działaniem.

Dostępność Nasion Konopi Odmiany Ak47 w Sklepach Internetowych

W ofertach różnych sklepów internetowych dominuje wersja auto kwitnąca Ak47, oto kilka przykładów nasion konopi tej wybitnej odmiany:


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog o uprawie konopi
Copyright © UprawaKonopi.com